Tüm EM Spektrumunda Bire Yakın Işık Toplama Malzemesi:

Home services

Tüm EM Spektrumunda Bire Yakın Işık Toplama Malzemesi:

Nanosaniyelik Sıcak Elektron Ömrü ile Güçlü Hafif Madde Etkileşimi için Metre Ölçekli Nanoyapılar Metaller:  Nanosaniyelik Sıcak Elektron Ömrü ile Güçlü Hafif Madde Etkileşimi için Metre Ölçekli Nanoyapılar Metaller: güçlü optik yanıt zayıf elektron dinamikleri Plazmonik tahrikli sıcak elektron bazlı fotodönüşüm Plazmonik tabanlı ışık hasadında yeni bir Çağ Metre ölçekli MMC nanoyapıları: 2D/3D mimariler İlk Sonuçlar:…

Petrol Aramalarında Yapay Zeka Kullanımı

Yeraltı araştırmalarında Yapay Zeka Devrimi Yeraltı araştırmalarında Yapay Zeka devrimi sonunda bu da oldu Yapay Zeka Şimdi de yeraltı araştırmalarında bir Türk girişimci zaten teknoloji firmaları olan zaten yeraltı araştırmaları yapan Türkiye ve Afrika’da sayısız yerde tespit edilmesi çok zor olan başarısızlıklarla sonuçlanan bulunamayan yeraltı kaynaklarını İlk seferde seri halde hem de en çok olanını…
The-ethics-of-AI

Yapay Zeka

Yapay zekâ, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyeti.
data-science-people

Siber Güvenlik

Ağlarda, depolama çözümlerinde, uygulama geliştirmede ve personel ile güvenlik ve güvenliği sağlayın.
cso_nw_leadership_sucess_businessman_ascending_staircase_surrounded_by_symbols_of_business_acumen_by_metamorworks_gettyimages-957655008-100801476-large

Danışma

Süreç iyileştirme uygulayın, insanları, kaynakları ve bütçeleri optimize edin ve programları uzun vadeli olarak yönetin.

Ağ Mühendisliği

Kritik altyapı ile güçlü sistemler ve savunmalar oluşturmak için uygun ölçekte güvenli ve etkili ağlar kurun, yönetin ve destekleyin.
Rxt6ybgBt

Bluenergy

Bots work for you all day every day – starting conversations, asking questions, and delivering qualified leads when they're live on your site.
b1i4jEKvM

Yönetilen Hizmetler

Gizli ve çok gizli izinler dahil, iş için doğru becerilere sahip yüksek nitelikli adayları işe alın ve görevlendirin.

BT Modernizasyonu

Şimdi başarılı olacak çözümlerle en eski altyapıyı bile modernize edin ve gelecek için bir yol haritasıyla optimize edin.
face_biometrics_milkinside

Bulut Hizmetleri

Her ihtiyaca, Bulut çözümlerinin esneklik göz önünde bulundurularak tasarlanabileceği, dağıtılabileceği ve yönetilebileceği konseptiyle yaklaşın.