BT Modernizasyonu

Home services BT Modernizasyonu

BT Modernizasyonu

Şimdi başarılı olacak çözümlerle en eski altyapıyı bile modernize edin ve gelecek için bir yol haritasıyla optimize edin.

Eski Sistemlerin Kullanımdan Kaldırılması ve Geçiş

Optimizasyon alanlarını belirliyor, değere ve / veya eskimeye göre önceliklendiriyoruz ve eski sistemler için bir modernizasyon yol haritası sağlıyoruz. Odak noktamız, müşterimizin BT maliyetlerini düşürmek, fazlalıkları ortadan kaldırmak, Federal yönetmeliklere, e-Keşif gereksinimlerine uymak ve sistem riskini azaltmaktır. Müşterilerimizin geçmişini geleceğe taşımaya yardımcı oluyoruz.

Veri Merkezi Modernizasyonu

Misyonunuza ve organizasyonel ihtiyaçlarınıza göre bir plan geliştiriyoruz. Karmaşıklığı ve fazlalığı azaltarak verimliliği artırma, süreçleri optimize etme ve performansı artırma fırsatları arayarak süreç optimizasyonu ile başlıyoruz. Nasıl tasarruf elde edeceğimize bakıyoruz ve Hyper-yakınsak ve Hibrit Bulut gibi yenilikçi teknolojilerden yararlanmak için bir çözüm tasarlıyoruz. Daha sonra planı uygulayarak daha güvenli veriler, daha iyi işlem hızları ve kritik görev sistemlerine daha fazla erişim sağlıyoruz. IBM InfoSphere, Microsoft SQL, Oracle Data Service Integrator, Informatica PowerCenter, Centerprise Data Integrator ve diğerleri gibi araçları kullanarak sistemlerinizi taşımak için çalışıyoruz.

Yazılım Tanımlı Ağlar (SDN)

Entegrasyon noktalarından ağ katmanına ve yeteneklerine kadar yazılım tanımlı ağlar için kapsamlı bir uçtan uca çözüm sağlamak için stratejik ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Müşterilerimizin ağlarına daha fazla esneklik, daha ölçeklenebilir bir BT ortamı sağlıyor ve bulut ve uygulama sanallaştırmanın avantajlarından yararlanıyoruz.

Depolama Çözümleri ve Veri Yönetimi

Eski mimarilerden, optimize edilmiş maliyet yapıları ve iyileştirilmiş verimlilik ile kapsamlı bir depolama çözümüne geçerek, gelecekteki ihtiyaçları karşılamak için ölçeklenebilirliği optimize ederek veri hizmetleri hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacağız.

Buluta Geçiş

Buluta geçiş, yönetim ve optimizasyon için bir strateji, değerlendirme ve yol haritası sağlamak için deneyim ve stratejik ortaklıklar sağlıyoruz.

Veritabanı Yönetimi ve Mimari Geliştirme

Mevcut veritabanı yönetimi operasyonlarınızı iyileştirmemize ve optimize etmemize olanak tanıyan derin teknolojik deneyime, uzmanlığa ve geniş sertifikalara sahibiz. Müşterilerimize daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlarken, maksimum performans, güvenlik ve esneklik için ayarlama ve mimari oluşturma.

Veri Bütünlüğünün İyileştirilmesi

Veri bütünlüğü sorunlarını değerlendirmek, haritalandırmak ve düzeltmek için bir plan oluşturmak için sizinle ve ekibinizle birlikte çalışacağız. BT Çözümleri Mühendisliği ve Mimarisi Kurumsal Mimari hizmetlerimiz, çevik bir teknoloji mimarisi değerlendirmesi ve stratejisi planlamanıza yardımcı olacak ve bugünün görev hedeflerini gerçekleştirirken sisteminizi gelecekte kanıtlamaya yardımcı olacaktır. Müşterilerimiz daha düşük maliyetle daha öngörülebilir, optimize edilmiş ve çevik BT sistemlerinden yararlanırken, yeni inovasyonları idare edebilen ve gelecekteki güvenlik açıklarını ele alan temel bir platform sağlar.

Özel Sektör

Ticari kuruluşlar, verimliliği ve etkinliği artırmak, pazar payı kazanmak veya yeni ürün ve hizmetler geliştirmek için sürekli olarak kuruluşlarını yenilemenin yollarını aramaktadır. Bunu yapmak için, sürekli değişen BT ortamından yararlanmak, günümüzün ticari BT organizasyonlarında yaygın bir konudur. Yine de birçok şirket, hangi teknolojilerin iş hedeflerine ulaşmaya en iyi şekilde yardımcı olacağını değerlendirmeyi göz korkutucu buluyor. Kuruluşunuz ister buluta geçiş, ister yeni bir ERP'ye geçiş veya ana bilgisayardan çıkma planlıyor; dikkatli bir sistem değerlendirmesi, ayrıntılı planlama (görev, zaman, bütçe) ve bilgili bir MaliyetFayda Analizi (CBA) temel unsurlardır başarıya.