Neler Yapıyoruz

Home Neler Yapıyoruz

İş Akışınızı Yükseltiyoruz

Sunduğumuz akılcı çözümler ile kurumunuza değer katiyoruz

Danışmanlık

Süreç iyileştirme uygulayın, insanları, kaynakları ve bütçeleri optimize edin ve programları uzun vadeli olarak yönetin.

Bluenergy

Solarwind® dikey eksenli türbin güzel, güçlü, sessiz ve güvenlidir - güce en çok ihtiyaç duyulan ve insanların yaşadığı ve çalıştığı yerlerde şehir içi ve banliyö içi elektrik üretimi için tasarlanmıştır. Bu, kırsal olmayan alanlarda güneş ve rüzgar enerjisi üretmek için gereken alan miktarını önemli ölçüde azaltan ve küçük, ölçeklenebilir bir ayak izinde enerji üretimini önemli ölçüde artıran gerçek bir teknolojik buluştur.

Yapay Zeka

Yapay zekâ, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyeti.

Yönetilen Hizmetler

Gizli ve çok gizli izinler dahil, iş için doğru becerilere sahip yüksek nitelikli adayları işe alın ve görevlendirin.

Siber Güvenlik

Ağlarda, depolama çözümlerinde, uygulama geliştirmede ve personel ile güvenlik ve güvenliği sağlayın.

Bulut Hizmetleri

Her ihtiyaca, Bulut çözümlerinin esneklik göz önünde bulundurularak tasarlanabileceği, dağıtılabileceği ve yönetilebileceği konseptiyle yaklaşın.

Ağ Mühendisliği

Kritik altyapı ile güçlü sistemler ve savunmalar oluşturmak için uygun ölçekte güvenli ve etkili ağlar kurun, yönetin ve destekleyin.

BT Modernizasyonu

Şimdi başarılı olacak çözümlerle en eski altyapıyı bile modernize edin ve gelecek için bir yol haritasıyla optimize edin.

Dış Ticaret

* İthalat
* İhracat
*Transit ticaret

Bir endüstri dönüşümünün parçası olmaya hazır mısınız?

Chameleon Innovation