Neler Yapıyoruz

Home Neler Yapıyoruz

İş Akışınızı Yükseltiyoruz

Sunduğumuz akılcı çözümler ile kurumunuza değer katıyoruz

Petrol Aramalarında Yapay Zeka Kullanımı

Petrol Aramalarında Yapay Zeka ile saha taraması, Bizler ,geliştirdiğimiz bir yapay zeka destekli cihazımız ile, yeraltı araştırmalarında kullanılan dünya teknolojilerine alternatif bir cihaz, alternatif bir sistem sunuyoruz ki, dünyada ikincisi de olmayan bir cihaz geliştirdik. Zaten mevcut dünya teknolojilerinin tamamına sahip olan devletler ve şirketlerin, yaptıkları tespitler ile yeraltı kaynaklarının bulunmasında, özellikle petrol gaz ve madenlerin tespitindeki başarıları da meydandadır. % de 4 petrolde 28 de 1 gazda başarıyorlar. Oysaki ,1 cide 50, ikinci dede 96 cıda da bu mevcut dünya teknolojileri var demiş ama çıkmamıştı. Çok yakın bir zamanda Shell firmasının da mevcut Jeofizik teknolojileri ile yeraltı araştırmalarında özellikle petrol ve gaz araştırmalarında başarı oranının %3 %4 lerde olmasından rahatsızlık duyarak bir arayış içine girdiği zaman, yapay zeka destekli teknolojiler kullanarak hem araştırma sürelerini hem de başarı oranlarını arttırma çabaları içine girdiğini gördüğümüz bir dönemde biz zaten bu teknolojiyi yıllardır kullanıyoruz sonuçlarını sayısız defa gördük Sanırım, artık mevcut dünya yeraltı araştırmalarında ki teknolojilere bir yenisini ekleme zamanı çoktan geldi...

Tüm EM Spektrumunda Bire Yakın Işık Toplama Malzemesi:

Nanosaniyelik Sıcak Elektron Ömrü ile Güçlü Hafif Madde Etkileşimi için Metre Ölçekli Nanoyapılar Metaller: güçlü optik yanıt zayıf elektron dinamikleri Plazmonik tahrikli sıcak elektron bazlı fotodönüşüm Plazmonik tabanlı ışık hasadında yeni bir Çağ Metre ölçekli MMC nanoyapıları: 2D/3D mimariler İlk Sonuçlar: Fotodedektör ve Fotovoltaik İlk Sonuçlar: Fotoelektrokimyasal su ayırma Gerçek bir kara cisim soğurucu: Hiçbir foton kaçamaz Gerçek bir kara cisim soğurucu: Hiçbir foton kaçamaz MMC soğurucumuz UV'den uzak kızılötesine kadar ışığı neredeyse bire yakın soğurmayla soğurabilir. Böylece bu malzemeyi kullanarak her yüzeye kolaylıkla uygulanabilen bir boya yaptık. Tüm optik izolasyon uygulamaları ile birlikte askeri uygulamalarda kullanılabilir. Termal kamuflaj, bu kaplamanın potansiyel bir uygulamasıdır. Tüm kara cisim fotonlarını soğurur ve bu soğurucu boya kullanılarak sıcak bir nesne kolayca kaplanabilir.

Danışmanlık

Süreç iyileştirme uygulayın, insanları, kaynakları ve bütçeleri optimize edin ve programları uzun vadeli olarak yönetin.

Bluenergy

Solarwind® dikey eksenli türbin güzel, güçlü, sessiz ve güvenlidir - güce en çok ihtiyaç duyulan ve insanların yaşadığı ve çalıştığı yerlerde şehir içi ve banliyö içi elektrik üretimi için tasarlanmıştır. Bu, kırsal olmayan alanlarda güneş ve rüzgar enerjisi üretmek için gereken alan miktarını önemli ölçüde azaltan ve küçük, ölçeklenebilir bir ayak izinde enerji üretimini önemli ölçüde artıran gerçek bir teknolojik buluştur.

Yapay Zeka

Yapay zekâ, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyeti.

Yönetilen Hizmetler

Gizli ve çok gizli izinler dahil, iş için doğru becerilere sahip yüksek nitelikli adayları işe alın ve görevlendirin.

Siber Güvenlik

Ağlarda, depolama çözümlerinde, uygulama geliştirmede ve personel ile güvenlik ve güvenliği sağlayın.

Bulut Hizmetleri

Her ihtiyaca, Bulut çözümlerinin esneklik göz önünde bulundurularak tasarlanabileceği, dağıtılabileceği ve yönetilebileceği konseptiyle yaklaşın.

Ağ Mühendisliği

Kritik altyapı ile güçlü sistemler ve savunmalar oluşturmak için uygun ölçekte güvenli ve etkili ağlar kurun, yönetin ve destekleyin.

BT Modernizasyonu

Şimdi başarılı olacak çözümlerle en eski altyapıyı bile modernize edin ve gelecek için bir yol haritasıyla optimize edin.

Dış Ticaret

* İthalat
* İhracat
*Transit ticaret

Bir endüstri dönüşümünün parçası olmaya hazır mısınız?

Chameleon Innovation

Abu Dhabi Flower Of Arabia

                                                                                                                           Projeler

 

ABU DHABİ

 • Flower Of Arabia
 • Yapay Zeka Kuleleri
 • Yapay Zeka Üniversitesi : IT ve Ağ Mühendislik Laboratuvarı 

 

 

 

ZURICH TEKNOPARK

 • IT ve Robot Teknolojileri Laboratuvarı
 • Koku Sensör Laboratuvarı
 • Chip Teknolojileri Ar-Ge ve Üretim Mühendislik Tesisin Kurulması
 
 
 
 

SUUDİ ARABİSTAN

 • 1.200 km’lik Bluenergy Solar Transrapid
 
 
 
 

ÇİN

 • Shanghai Teknoloji Ajansı
 • Görünmez Kıyafet Teknolojisi Ar-Ge ve Üretim Laboratuvarı
 
 
 
 

AVUSTURYA

 • Teknoloji ve Tasarım Merkezi
 • Yeni Jenerasyon Gemi, Tanker Tasarım ve Üretim Mühendislik Tesislerinin Kurulması
 • Yakıtsız Çalışabilen Gemi Motor Üretimi Mühendislik Ofisi ve Teknoloji Merkezi
 
 
 
 

JAPONYA

 • Saatte 687 Km Hız Yapan Tren Üretim Tesisi ve Üretim Mühendisliği Çalışması
 
 
 
 

ALMANYA

 • 21 Farklı Metal Kalıphane Kurulması
 • 7 Farklı Tesisin Yeni Jenerasyon Teknolojik Tesise Dönüştürülmesi
 • Yeni Jenerasyon Gemi Tasarımı ve Kendi Kendini Şarj Eden Gemi Motor Prototip Seri Üretim Çalışması
 • Yakıtsız Çalışabilen Uçak Motor Teknoloji Tasarımı ve Üretim Tesisi
 
 
 
 

İSVİÇRE

 • Teknopark Zürih: IT ve Bilişim Laboratuvarı
 • Teknopark Luzern: Yapay Zeka Gelişim Laboratuvarı